jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo skorzystać z nawigacji w aplikacji Mapy Google w iPhone?

naglowek nawigacja

Podróż życia? Może chociaż podróż w nieznane? Dobrze trafiłeś! Pokażemy Ci jak łatwo skorzystać z nawigacji w aplikacji Google Maps przy użyciu telefonu z systemem iOS - iPhone.

Telefon w dłoń i zaczynamy!

 1. Otwórz aplikację Mapy Google obrazek nawigacja
 2. Wybierz miejsce na mapie,
 3. W prawym dolnym rogu ekranu Twojego telefonu kliknij w niebieskie kółko na którym widnieje samochód bądź inny środek lokomocji. Jeżeli klikniesz i przytrzymasz duższą chwilę, nawigacja ropocznie się od razu. 
  obrazek nawigacja mapka 1
 4. Opcjonalnie- jeżeli chcesz dodać punkt pośredni w podróży, kliknij w górnym prawym rogu trzy pionowe kropki a następnie kliknij - Dodaj przystanek. Maksymalnie możesz dodać aż 9 przystanków. 
   obrazek nawigacja mapka 3 
  obrazek nawigacja mapka 4
 5. Wybierz jedną z dostępnych opcji:
  obrazek nawigacja transport 
  obrazek nawigacja mapka 2         
 6. Mogą pojawić się trasy alternatywne, które będą oznaczone kolorem szarym. Jeżeli chcesz wybrać inna trasę kliknij na odpowiednią trasę (szarą linię). 
 7. Aby rozpocząć nawigację kliknij poniższą ikonę
   obrazek nawigacja jedz
 8. Gotowe! Ruszaj przed siebie!
 9. Działanie nawigacji zakończysz klikając na symbol X w lewym dolnym rogu ekranu. 

Więcej informacji: 

https://support.google.com/maps/answer/3273406?co=GENIE.Platform%3DiOS&hl=pl&oco=0pod adresem znajdziesz komplet informacji nt. nawigacji w aplikacji Mapy Google.

Pytania, Sugestie ?

Jeżeli nadal nurtują Cie pytania lub dysponujesz wiedzą jak można to zrobić jeszcze łatwiej i szybciej - daj nam znać. Pozostaw komentarz korzystając z poniższego pola!