jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

android

Jak łatwo włączyć przekierowywanie połączeń na telefonie z Android?

naglowek polaczenia

Twój numer telefonu jest wciąż zajęty lub niedostępny? Twoi znajomi nie mogą się z Tobą skontaktować? Skorzystaj z opcji przekazywania połączeń pod inny, wskazany przez Ciebie w ustawieniach numer telefonu lub do poczty głosowej. Jeśli jesteś ciekawy jak skonfigurować przekazywanie połączeń, wykonaj następujące czynności! Zapraszamy do lektury!

 

 1. Uruchom aplikację 2 "Telefon" na swoim telefonie z Android a nastepnie kliknij na ikonę 7, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu. Z menu wybierz "Ustawienia".
  1 3


 2. W ustawieniach połączeń kliknij na opcję "Więcej ustawień" a następnie wyszukaj funkcji "Przekazywanie połączeń" (w niektorych modelach telefonu funkcja ta może być dostępna na głównej liście ustawień).
  4 5
 3. W zakładce "Przekazywanie połączeń" kliknij na "Połączenia głosowe". Teraz możesz okreslić jak ma działać przekierowywanie połączeń w konkretnych sytuacjach. Aby przekierować wszystkie połączenia przychodzące na inny numer, skorzystaj z pierwszej opcji „Zawsze przekazuj”. Wpisz numer telefonu, na który chcesz przekierować połączenia. Numer poczty głosowej ustawiony jest  zazwyczaj domyślnie w sytuacji gdy nie odbierasz telefonu, gdy numer jest zajęty lub gdy jesteś poza zasięgiem. Gotowe. Prawda, że to łatwe? :) 
  8 6
  14

Oczywiście umiejscowienie opcji przekierowywania połączeń może się różnić w zależności od posiadanego telefonu. W niektórych modelach funkcji tej musisz szukać w "Ustawieniach" klikając na zakładkę "Moje urządzenia" a następnie wybierając "Połączenia". Przekierowanie połączeń znajdziesz w dodatkowych ustawieniach. Dalej wszystko wygląd tak jak w opisanych powyżej punktach.

Więcej

https://www.download.net.pl/jak-wlaczyc-przekierowywanie-polaczen-w-androidzie-i-iphone/n/12512/

Pytania?

Masz pytanie? Napisz do nas. Chętnie pomożemy!