jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

android

Wszystkie karty lojalnościowe w jednej aplikacji Stocard!

naglowek jak latwo

Dzięki aplikacji Stocard możesz przechowywać wszystkie swoje karty lojalnościowe w jednym miejscu i mieć je zawsze pod ręką. Wystarczy, że twój telefon ma wbudowany aparat ze skanerem a dodanie karty lojalnościowej nie sprawi Tobie żadnych trudności. Jeżeli chcesz pozbyć się plastikowych kart i stworzyć swój wirtualny portfel na telefonie z Android zapraszamy do lektury dzisiejszego artykułu. Zaczynamy!

 

 1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę "Sklep Play". Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Stocard. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję "Zainstaluj".
  1 2
  3
 2. W trakcie instalacji zostaniesz poproszony o dokończenie konfiguracji swojego konta. Wybierz opcję płatności. Możesz to zrobić teraz lub pominąć ten krok i uzupełnić później. Opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupu. Gotowe! Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchmiamy aplikację.
  4 5
  6
 3. Rejestracja nie jest konieczna. Możesz rozpocząć korzystanie ze Stocardu zaraz po pobraniu aplikacji. Dodaj swoją pierwszą kartę. W tym celu kliknij na czerwony plus, znajdujący się w prawym, dolnym rogu ekranu. Wybierz kartę spośród ponad 200 gotowych kart lojalnościowych.
  7 8
 4. Umieść swoją kartę przed aparatem aby zeskanować kod kreskowy. Aby to zrobić, zezwól aplikacji Stocard na robienie zdjęć i nagrywanie filmów. Jeżeli chcesz wykonać zdjęcia swojej karcie musisz wyrazić także zgodę na dostęp do zdjęć, multimediów i plików na Twoim telefonie. Masz także możliwość ręcznego wprowadzenia swojego numeru klienta (ID).
  9 10
 5. Aplikacja Stocard może dostarczyć Tobie informacji o sklepach w Twojej okolicy. Wystarczy, że wybierzesz konkretną kartę i klikniesz w zakładkę "Sklepy" a następnie zezwolisz na dostęp do informacji o lokalizacji Twojego telefonu.
  11 12
  13 14
 6. Gotowe! Wystarczy wybrać kartę i cieszyć sie szybkimi zakupami! UWAGA!: Skanery w niektórych sklepach mogą nie odczytać kodów z wyświetlaczy smartfonów dlatego poproś aby przy kasie wpisano ręcznie numer karty lojalnościowej.

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.stocard.stocard&hl=pl

Pytania?

Masz pytanie? Korzystasz z aplikacji Stocard i chcesz podzielić się wrażeniami/opinią na jej temat? Daj nam znać, pozostawiając komentarz w poniższym polu.