jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

android

Jak łatwo za pomocą telefonu kupić bilet do Karkonoskiego Parku Narodowego?

naglo2

Letnie wyjazdy w góry to świetna alternatywa dla wypoczynku nad Bałtykiem. Niezapomniane widoki, bliskość natury i świeże powietrze. Jeśli planujesz wyjazd w Karkonosze nie zapomnij o bilecie wstępu do Karkonoskego Parku Narodowego. Są dostępne nie tylko w punktach sprzedaży przy głównych szlakach wejściowych ale także za pośrednictwem strony internetowej. Jeśli jesteś ciekawy jak dokonać takiego zakupu to zapraszamy do lektury!

Podczas ostatniej wycieczki na Śnieżkę, zauważyliśmy, że w Karkonoskim Parku Narodowym zostały zamontowane tablice z kodami RQ, za pomocą których łatwiej i szybciej kupisz bilet wstępu. Oczywiście musisz mieć ściągniętą na swój telefon aplikację do czytania kodów RQ. Wówczas możesz odczytać taki kod i wejść na stornę z biletami. Jeśli nie masz możliwości odczytania takich kodów za pomocą swojego telefonu, możesz zakupić bilet wchodząc na stronę internetową https://kpn.eparki.pl/ Sam zobacz jakie to łatwe!

 1. Wpisz w wyszukiwarce internetowej na swoim telefonie adres strony https://kpn.eparki.pl/. Warto założyć konto ( podaj imię, nazwisko, adres mailowy oraz hasło) ponieważ jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem to po przejściu wszystkich formalności Twój bilet będzie widoczny w zakładce MOJE BILETY. Tu możesz zarządzić swoimi biletami. Następnie kliknij na "Kup bilet"
  1 2
  3
 2. W serwisie sprzedaży online możesz kupić bilety jednodniowe (normalne w cenie 6,00 zł i ulgowe w cenie 3 zł) lub trzydniowe (normalne 15,00 zł i ulgowe w cenie 7,50 zł), które są imienne (podczas kontroli należy okazać bilet wstępu oraz dokument tożsamości). Dokonaj wyboru biletu i wypełnij interesujące Ciebie opcje (podaj imię oraz nazwisko właściciela biletu). Następnie kliknij "Dalej".
  4 5
  6 7
 3. Dokonaj płatności za bilet klikając na przycisk "Płacę". Wybierz metodę płatności. Do wyboru masz kartę płatniczą, przelewy on-line, szybkie transfery, płatności gotówkowe czy też portmonetki elektroniczne.
  8 9
  10
 4. Po wyborze rodzaju biletu i dokonaniu płatności, system prześle Twój bilet, w formie pliku PDF, na wskazany przez Ciebie w trakcie zakupu adres e-mail. Gotowe! Odpis z biletów pozwala na utrzymanie szlaków turystycznych w Karkonoskim Parku Narodowym w porządku i czystości! Dolącz i Ty! 
  11 12
  13

Więcej

http://e-karkonosze.eu/turystyka/zakup-bilet-do-parku-telefonem/

Pytania?

Masz pytanie? Nie możesz kupić biletu? Coś poszło nie tak? Daj nam znać. Postaramy się Tobie pomóc.