jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

android

Potrzebujesz podwózki? Wezwij TAXIFY!

naglowek taxify

Taxify to europejska platforma technologiczna, która łączy pasażerów i kierowców za pomocą aplikacji w telefonie. Od maja tego roku jest dostepna dla mieszkańców Wrocławia. Wcześniej z aplikacji mogli korzystać użytkownicy z Warszawy i Krakowa. Podając miejsce docelowe, otrzymujesz informację zwrotną o szacowanym czasie przyjazdu Taxify. Po złożeniu zamówienia aplikacja wyświetla imię kierowcy a także numery rejestracyjne , dzięki czemu wiesz, że wsiadasz do właściwego pojazdu. Opłata naliczana jest automatycznie i Twoje konto zostaje obciążone zgodnie z wybraną metodą płatności. Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z usług Taxify a chcesz przekonać się na własnej skórze jak wygodnie i tanio poruszać siępo mieście to czas zainstalować aplikację na Twoim telefonie z systemem Android. Zapraszamy do instrukcji krok po kroku.

 

 1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę "Sklep Play". Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Taxify. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję "Zainstaluj".Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchmiamy aplikację.
  1 2
  3 4
 2. Podaj swój numer telefonu. Zostaniesz poproszony wprowadzenie 4-cyfrowego kodu, który otrzymasz w wiadomości SMS. Uzupełnij swój profil. Możesz połączyc się za pomocą Facebooka lub wprowadzić swój adres e-mail oraz imię i nazwisko.
  5 6
  7
 3. Dodaj kartę aby jeździć z Taxify. Możesz wpisać numer karty lub ją zeskanować ( w tym przypadku musisz zezwolić aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów). Kliknij na przycisk "Potwierdź". W celu weryfikacji danych moze zostać na chwilę zablokowana minimalna kwota z Twojej karty (1,00 zł ).
  8 9
 4. Gotowe! Dokąd jedziemy? Podaj miejsce odbioru oraz miejsce docelowe. Po wprowadzeniu danych zostaniesz poinformowany o dostępnych pojazdach i przybliżonym czasie ich przyjazdu. Nie zapomnij zezwolić aplikacji na dostęp do informacji o lokalizacji Twojego urządzenia.
  10 11
  14
 5. Za przejazd możesz zapłacić kartą płatniczą lub w gotówką. Jeżeli chcesz dodać kartę lub zmienić metodę płatności, przejdź do menu głównego, klikając na ikone 15, znajdującą się w lewym, górnym rogu ekranu. Wybierz "Płatności" i dodaj swoją kartę płatniczą.
  13 16
 6. Po skończonym kursie możesz ocenić kierowcę. Monit pojawi się pod koniec podróży. Możesz pozostawić komentarz lub stuknąć aby wybrać liczbę gwiazdek. 1 gwiazdka odnosi się do złej obsługi a maksymalna ilosć czyli 5 gwiazdek do doskonałej.
 7. Podziel się swoim kodem promocyjnym ze znajomymi a ich pierwsza jazda będzie bezpłatna. Gdy oni wybróbują Taxify, także Ty otrzymasz darmowy przejazd. Aby udostępnić swój kod promocyjny wejdźdo głównego menu, wybierz "Udostępnij" a następnie wybierz kanał i udostępnij kod swojemu znajomemu.
  18 17

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.mtakso.client&hl=pl

Pytania?

Jeżeli nadal masz problem z instalacją aplikacji Taxify na swoim telefonie z systemem Android - daj nam znać. Pozostaw swój komentarz korzystając z poniższego pola! Dziękujemy