jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

android

Blinkee.city- nowoczesne, dwuosobowe skutery elektryczne do wypożyczenia we Wrocławiu!

naglowek skuter
Jest to świetny sposób na szybkie i wygodne poruszanie się po mieście. Jadąc skuterem blinkee.city nie tracisz czasu na poszukiwanie miejsc parkingowych. Dojeżdżając do celu swojej podróży odstawiasz skuter w dowolnym miejscu, tak jak Tobie pasuje (jednak w ramach granic wyznaczonej sterfy). Żeby móc korzystać z usługi musisz w pierwszej kolejności pobrać aplikację na telefon i założyć konto w systemie, podając numer karty kredytowej oraz przesyłając zdjęcie prawa jazdy lub dowodu osobistego. Dzięki aplikacji rezerwujesz pojazd, przemieszczasz się bez ograniczeń. Jak zainstalować Blinkee.city? O tym w dzisiejszym artykule.

 

 1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę "Sklep Play". Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Blinkee.city. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję "Zainstaluj".Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchmiamy aplikację.
  1 2
  3 4
 2. Aby skorzystać z usługi niezbędna jest rejestracja. Podaj swoje dane osobowe takie jak imie, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, hasło oraz datę urodzenia. Zakładając konto akceptujesz Regulamin oraz Politykę prywatności. Zezwól aplikacji Blinkee.city na dostęp do informacji o lokalizacji swojego urządzenia.
  7 8
  9
 3. Jeszcze tylko 2 kroki dzielą Ciebie od jazdy na elektrycznym skuterze. W pierwszej kolejności musisz zamieścić zdjęcie dokumentu prawa jazdy lub dowodu osobistego. Tylko na podstawie tych dokumentów są weryfikowane Twoje uprawnienia do kierowania pojazdami. Zezwól aplikacji blinkee na robienie zdjęć i nagrywanie filmów oraz na dostęp do zdjęć, multimediów i plików na Twoim telefonie.
  10 11
  12 13
 4. Czas na zweryfikowanie swoich uprawnień. Kliknij na przycisk "Zakończ i prześlij zdjęcia". Dokumenty będą oczekiwać na weryfikację i proces ten może potrwać max do 24 godzin. Zostaniesz powiadomiony mailem o zmianie statusu. 
  14
 5. Aby móc wypożyczać pojazdy musisz określić metodę płatności, dodając kartę płatniczą. Następnie kliknij na przycisk "Zweryfikuj i prześlij kartę".
  15
 6. Już prawie jesteśmy u celu :) Po uruchomieniu aplikacji pojawi się Tobie komunikat "Konto niezwryfikowane". Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę mailową ( adres podałeś podczas rejestracji do systemu) i odszukaj wiadomość z linkiem weryfikacyjnym. Kliknij na "Zweryfikuj ten e-mail" aby aktywować swoje konto. Udało się! :) Pamiętaj aby sprawdzać skrzynke pocztową - dostaniesz wiadomość z informacją o zweryfikowaniu załączonych przez Ciebie dokumentów uprawniających do jazdy skuterem.
  16 17
  18
 7. Możesz wybrać dostępny pojazd na mapie celem rezerwacji ( możliwa jest rezerwacja pojazdu na czas nieprzekraczający 15 minut). Po upływie tego czasu rezerwacja zostanie automatycznie anulowana a pojazd będzie ponownie dostępny dla innych użykowników. Natomiast jeżeli planujesz wynająć taki elektryczny skuter ale boisz się samemu zrobić ten pierwszy krok to zapraszamy już wkrótce. Pokażemy jak to zrobic krok po kroku.
  20 21

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.blinkee.mobile

https://www.wroclaw.pl/portal/rusza-wypozyczalnia-skuterow-elektrycznych

Pytania?

Nie możesz zainstalować aplikacji blinkee na swoim telefonie? Napisz do nas. Pomożemy rozwiązać Twój problem.