jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

android

Jak łatwo rozpocząć mycie auta za pomocą aplikacji WWWASH na telefonie z Android?

naglowek myjnia

Aplikacja wwwash rozwiązuje problem braku drobnych w portfelu u kierowców, wybierających się na myjnię samochodową. My już ją przetestowaliśmy, teraz kolej na Ciebie. W dzisiejszym artykule pokażemy jak łatwo i wygodnie umyjesz swoje auto z aplikacją. Zaczynamy!

 

 1. Pobierz WWWASH na swój telefon. Na liście zainstalowanych aplikacji musisz znaleźć ikonę "Sklep Play". Uruchom aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji "wwwash". Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznacz opcję "Zainstaluj".
  1 2
  3
 2. W trakcie instalacji zostaniesz poproszony o dokończenie konfiguracji swojego konta. Wybierz opcję płatności. Możesz to zrobić teraz lub pominąć ten krok i uzupełnić później. Opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupu. Gotowe! Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchmiamy aplikację.
  4 5
  6
 3. Zaloguj się. Podaj swój numer telefonu oraz numer rejestracyjny auta. Następnie wprowadź czterocyfrowy kod z otrzymanego smsa. Kliknij na przycisk "Potwierdź".
  7 8
  9
 4. Zezwól aplikacji Wwwash na dostęp do informacji o lokalizacji Twojego telefonu. Przejrzyj listę myjni. Wybierz tą która Ci najbardziej odpowiada ze względu na lokalizację i oferowane usługi.
  11 10
 5. Jeżeli w trakcie instalowania aplikacji nie dodałeś opcji płatności to możesz to zrobić teraz. Kliknij na ikonę, znajdującą się w lewym, górnym rogu i przejdź do kategorii "Płatności i faktury". Możesz dodać kartę płatniczą bądź też zrobić przedplatę i doładować konto kwotą od 20 zł do 200 zł.
  19 16 
   21 222
 6. Wybierz stanowisko, z którego korzystasz a następnie kliknij na "Rozpocznij mycie". Zdecyduj jaką kwotę chcesz przeznaczyć na mycie swojego auta. Kliknij przycisk "Start". Tym samym potwierdzasz, że zapoznałeś się z Regulaminem oraz instrukcją myjni.
  12 13
  14 15
 7. Na urządzeniu pojawi się czas jaki masz do wykorzystania. Rozpocznij mycie! Po skończonej pracy, wystarczy, że wyjdziesz z aplikacji i ruszysz w drogę! Prawda, że to łatwe?
  18

Więcej

https://wwwash.pl/aplikacja/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wwwash.app&hl=pl

Pytanie?

Masz pytanie? Korzystasz z aplikacji Wwwash i chcesz podzielić się wrażeniami z wizyty w myjnii samochodowe? Daj nam znać, pozostawiając komentarz w poniższym polu.