jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

android

Jak łatwo sprzedać przedmiot w Marketplace na Facebooku?

naglowekmarketplace

Usługa Marketplace od Facebooka dostępna już w Polsce. Wczoraj kupowaliśmy przedmioty na Facebooku a dziś postanowilismy przejść proces sprzedażowy. Jeżeli jesteś ciekawy jak wystawić przedmiot na platformie Marketplace to zostań z nami. Udowodnimy, że program umożliwia łatwe wystawienie konkretnego towaru na sprzedaż, dołączenie do oferty zdjęcia i podania oczekiwanej ceny. Zaczynamy! 

 

 1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę "Facebook". Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu aplikacji zaloguj się do swojego konta. Kliknij na ikonę sklepu 3 , znajdującej się na górze głównej strony a następnie naciśnij na miejsce "Jakie ogłoszenie chcesz dodać". 
  11 1
 2. My sprzedajemy pasek do zegarka więc wybieramy opcję "Przedmioty na sprzedaż". 
  2
 3. Dodaj zdjęcie produktu, który chcesz sprzedać. Wpisz nazwę, opis oraz jego cenę. Klikając "Więcej opcji" możesz podać szczegółowe informacje o produkcie (kolor, rozmiar itp.). Pamiętaj, że im więcej informacji podasz w swoim ogłoszeniu tym większa szansa na powodzenie transakcji! 
  3 4
 4. Potwierdź lokalizację oraz wybierz kategorię, w której ma być widoczne Twoje ogłoszenie. Na koniec kliknij "Dalej". 
  5 6
 5. Klikajac na ikonę "hamburgera" (trzy pionowe kropki u góry po prawej stronie), możesz zarządzać swoim ogłoszeniem. Możesz edytować jego treść, oznaczyć je jako sprzedane lub też całkowicie usunąć przedmiot. 
  7
 6. Gotowe! Teraz czekaj na wiadomość od potencjalnego kupca. Powodzenia!
  89

Pytania?

Masz pytania? Napisz do nas!