jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

android

Jak łatwo pobrać aplikację MYTAXI na telefon z Android?

naglowek mytaxi1

Chcesz szybko zamówić taksówkę i zapłacić za przejazd bezgotówkowo? Pobierz na swojego smartfona najpopularniejszą na świecie aplikację taxi. Będziesz mógł zaplanować swoją podróż, zamawiając mytaxi z kilku dniowym wyprzedzeniem a przy okazji obserwować na żywo jak Twój kierowca jedzie do Ciebie. Przekonaj się jakie to łatwe!

 

 1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę "Sklep Play". Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji mytaxi. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję "Zainstaluj".
  1 2
  3 4

 2. Zostaniesz poproszony o "dokończenie konfiguracji konta" czyli dodanie informacji o sposobie płatności. Możesz to zrobić teraz lub pominąć ten krok i uzupełnić później. Opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupu. Wróć do pulpitu swojego telefonu i uruchom zainstalowany program. Zezwól aplikacji mytaxi na dostęp do informacji o lokalizacji Twojego urządzenia.
  1111 6
  7
 3. Jeżeli masz juz konto na mytaxi wystarczy, że klikniesz na przycisk "Login" a następnie podasz adres e-mail oraz hasło lub zalogujesz się poprzez Facebooka. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się, podając imię, nazwisko, adres e-mial, hasło oraz numer telefonu. 
  8 10
  9 11
 4. Gotowe! Wyświetli się mapa z Twoją lokalizacją oraz z dostęnymi w pobliżu taksówkami. Kliknij na ikonę 3333 aby wejść w ustawienia swojego profliu. To tutaj będziesz mógł dodać sposób płatności ( karta płatnicza lub platności paypal) klikając na opcję "Płać przez Aplikację". 
  2222 13
  15 

 5. Pozwól aplikacji znaleźć Twoją aktualną pozycję jako miejsce odbioru. Kliknij “Zamów mytaxi”. Po znalezieniu kierowcy zobaczysz jego imię i nazwisko, zdjęcie, numer telefonu, czas dojazdu, markę samochodu, numer rejestracyjny i ocenę. Pojawi się także informacja o szacowanych kosztach i  czasie przejazdu. W chwili obecnej Mytaxi jest dostępna w Warszawie, Krakowie, Gdyni, Gdańsku i Sopocie. 
  16

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=taxi.android.client&hl=pl

https://pl.mytaxi.com/pasazer.html#zamowienie

Pytania?

Masz pytanie? Napisz do nas! Chętnie pomożemy!