jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

android

Stwórz świąteczną kartkę z T-Mobile na swoim telefonie z Android.

naglowek tmobile kartka nowe2

W listopadzie ruszył konkurs na najbardziej kreatywną kartkę świąteczną. Dodatkowo taką przyzdobioną kartkę możesz wysłać bliskiej osobie i sprawić Jej ogromną radość. Jak to zrobić? Wystarczy zdjęcie i oryginalny pomysł. Telefony w dłoń! 

 

 1. Wejdź na stronę https://zyczdobrze.pl/ a nastepnie kliknij na "Zrób świateczną kartkę". Zrób zdjęcie lub wybierz wcześniej zrobioną fotografię  z galerii swojego telefonu.
  1 2
  3
 2. Udekoruj swoje zdjęcie. Możesz użyć do tego celu kolorowych naklejek i wpisać oryginalny tekst yczeń świątecznych. 
  4 5
  6 7
 3. Jeżeli Twoja kartka jest już gotowa kliknij na przycisk "Wyślij". 
  8
 4. Teraz zgłoś swoją kartkę do konkursu. Wpisz swoje dane (nadawca) podając imie, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu a także podaj dane osoby, do której wysyłasz kartkę (odbiorca). Zaakceptuj warunki Regulaminu, poprzez zaznaczenie odpowiedniego okienka, znajdującego się na Formularzu. 
  11111
 5. Na swój adres mailowy otrzymasz wiadomość z linkiem, potwierdzającym Twoje zgłoszenie do konkursu. Następnie poczekaj, aż pojawi się ono w galerii. Zostaniesz o tym poinformowany a tym samym kartka zostanie wysłana do adresta, którego wcześniej podałeś. Jesteśmy pewni, że sprawisz komuś olbrzymią radość! 
  10 4444

Więcej

https://zyczdobrze.pl/#how-to

Pytania?

A Ty jaką kartkę zrobiłeś? Może chcesz nam zrobić niespodziankę? :)