jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

android

Jak łatwo zainstalować aplikację Rossmann na telefonie z Android?

naglowek klubr android 001

Jedna z popularnych drogerii udostępniła swoim klientom mobilną aplikację za pomocą której można dołączyć do klubu Rossmann i mieć szansę dowiadywać się o planowanych akcjach promocyjnych oraz otrzymywać specjalne kody i rabaty zniżkowe. Jakiś czas temu pisaliśmy jak zainstalować ją na telefonie iPhone a w dzisiejszym artykule dowiesz się jak pobrać aplikację na telefon z Android. Proces instalacji jest bardzo prosty i szybki a sama aplikacja jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Zaczynamy!

 

 1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę "Sklep Play". Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Rossmann. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję "Zainstaluj". W trakcie instalacji zostaniesz poproszony o wybranie opcji płatności. Możesz wybrać ją na tym etapie bądź pominąć ten krok i uzupełnić już po założeniu konta. Pamiętaj, że opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupów. 
  1 2
  3 11111
 2. Po ukończeniu instralacji wracamy do głównego pulpitu i uruchmiamy aplikację. Możesz zadecydować czy chcesz udostępniać swoje położenie dzięki czemu gdy tylko będziesz w pobliżu drogerii otrzymasz powiadomienie o aktualnych promocjach przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Następnie zakładamy konto.
  6 7
  8
 3. Wypełnij formularz rejestracyjny. Podaj nazwę użytkowanika (Twój login), adres mailowy oraz hasło. Zdecyduj do jakiego klubu chcesz dołączyć: Klub Rossmann, Rossnę! czy do obu. Chcąc dostosować oferty promocyjne do Twoich potrzeb, podaj kilka dodatkowych danych o sobie takie jak datę urodzenia, płeć czy tez numer telefonu. 
  9 4444
 4. Hurrra! Witaj w Klubie Rossmann! Teraz po zalogowaniu się do konta, w zakładce "Twoja karta", znajdziesz swoją wirtualną kartę, dzięki której będziesz uprawniony do korzystania z promocji i zniżek. Wystarczy, że podczas robienia zakupów w drogerii Rossmann pokażesz ją przy kasie. Sprzedawa zeskanuje ją a Tobie zostanie przydzielony rabat w zależności od aktualnie trwających akcji promocyjnych.
  2222 3333

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.com.rossmann.centauros&hl=pl

Pytania?

Masz problem z zainstalowaniem aplikacji Rossmann bądź chcesz nam zadać pytanie - daj nam znać pozostawiając komentarz w poniższym polu.