jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

android

Jak latwo zainstalować na telefonie z Android aplikację nawigacyjną Waze?

naglowek aplikacja waze

Chcesz dołączyć do kierowców w swojej okolicy i dzielić się informacjami o korkach bądź też innych utrudnieniach na drodze? Nic prostszego! Nie musisz już specjalnie kupować nawigacji samochodowej aby bezpiecznie dojechać do celu. Wystarczy, że skorzystasz z przeznaczonej do tego aplikacji. W dzisiejszym artykule dowiesz się jak łatwo zainstalować na swoim telefonie z Android jedną z największych społecznościowych aplikacji nawigacyjnych - WAZE. Zaczynam!

Waze to nie taka zwykła nawigacja. Dzięki mapom stworzonym przez społeczność Wazerów, nie utkniesz w ślepym zaułku. Mapy są ciągle edytowane i aktualizowane. Korzystając z aplikacj będziesz na bieżąco informowany o wypadkach, zagrożeniach, policji czy zamkniętych drogach. Aby dołączyć do innych kierowców w Twojej okolicy już teraz zainstaluj Waze na swoim telefonie. Zaczynamy!

 1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę "Sklep Play".
  1
 2. Po uruchomieniu się sklepu play ukaże się pasek wyszukiwania (u góry strony), w którym wpisujemy nazwę aplikacji Google Waze. Po wybraniu aplikacji, która nas interesuje kliknij "Zainstaluj". Po ukończeniu instalacji otwieramy narzędzie Waze.
  2 3
  4
 3. Po zainstalowaniu nawigacji udziel zgody na dostęp do informacji o lokalizacji swojego urządzenia.
  6 5
 4. Utwórz swoje konto Waze. Możesz zarejestrować się poprzez portal społecznościowy Facebook bądź podając swój numer telefonu. Wybierając tę drugą opcję, zostaniesz wówczas poproszony o wprowadzenie kodu weryfikacyjnego.
  78
  9 10 
  11
 5. Witamy w gronie Wazerów!! 
  12

Już w kolejnym artykule pokażemy Tobie jak łatwo korzystać z aplikacji Waze. Dlatego zaglądaj na naszą stronę! Napewno nasze wskazówki okażą się bardzo przydatne.

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.waze&hl=pl

https://www.waze.com/pl/

Pytania?

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości- napisz do nas korzystając z poniższego pola!