jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

android

Jak łatwo zainstalować aplikację Google Tłumacz na telefonie z Android?

naglowek translator 1

Brak znajomości języka obcego to powód, który blokuje Ciebie przed zagranicznymi wyjazdami? Jeżeli tak to dzisiejszy artykuł napewno okaże się bardzo przydatny. Pokażemy jak łatwo zainstalować jeden z najpopularniejszych tłumaczy internetowych na telefonie z Android. Z Google Translate podróże staną się przyjemnością a Ty nie będziesz odczuwał dyskomfortu związanego z barierą językową. Zaczynamy!

 1. Na liście naszych zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę "Sklep Play".
  1
 2. Po uruchomieniu się sklepu play ukaże się pasek wyszukiwania (u góry strony), w którym wpisujemy nazwę aplikacji Google Tłumacz. Po wybraniu aplikacji, która nas interesuje kliknij "Zainstaluj". Po ukończeniu instalacji otwieramy narzędzie Google Tłumacz.
  2 3 4

 3. Po zainstalowaniu tłumacza udziel zgody na nagrywanie dźwięków ( na potrzeby tłumaczenia mowy), na wyświetlanie i wysyłanie SMS-ów ( na potrzeby tłumaczenia wiadomości tekstowych) oraz na wykonaywanie fotografii ( rób zdjęcia tekstu, by uzyskać lepsze tłumaczenie w 37 językach.)
  5 6
 4. Możesz teraz wprowadzać teksty, które chcesz tłumaczyć. Do wyboru masz aż 103 języki. Zajrzyj do nas już jutro a opowiemy o różnych ciekawych funkcjach translatora od Googla, które z pewnością ułatwią tłumaczenia i to na różne sposoby! Przekonasz się, że Google Translate to bardzo wszechstronne rozwiązanie, które będzie Tobie towarzyszyć przy każdym zagraniczym wyjeździe. 
  7

Więcej

Aplikacja Google Tłumacz na Android

Pytania? 

Jeżeli nadal masz problem z zainstalowaniem aplikacji na swój telefon, daj nam znać pozostawiając wiadomość w poniższym polu.