jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

android

Jak łatwo utworzyć rywalizację na Endomondo korzystając z aplikacji na telefonie?

naglowek rywali

Lubisz jeździć na rowerze, spacerować a możesz bijesz pierwsze rekordy przygotowując się do maratonów? Jeżeli chcesz pochwalić się swoimi osiągnięciami to możesz to zrobić za pomocą Endomondo. Jeżeli jeszcze nie masz zainstalowanej aplikacji na swoim telefonie to zapraszamy do lektury naszego artykułu: Jak łatwo korzystać z aplikacji Endomondo? Zbieraj kilomerty, poznawaj nowe trasy i pokonuj swoje słabości. A że nic tak nie mobilizuje jak rywalizacja to pokażemy Tobie jak taką utworzyć na Endomondo. Postępuj zgodnie z instrukcją krok po kroku.

 

 1. Na liście zainstalowanych aplikacji znajdź i uruchom Endomondo.
  1111
 2. Kliknij ikonę endo 13 znajdującą się w lewym, górnym rogu ekranu a następnie wybierz "Rywalizacje". Otwórz zakładkę "Utwórz" a następnie kliknij opcję "Rozpocznij Rywalizację".
  1 2
 3. Podaj wszystkie szczegóły wydarzenia. Określ jego cel a także wybierz te dyscypliny, których kilometry będą liczyły się do sportowego pojedynku. Sprecyzuj także termin rozpoczęcia i zakończenia rywalizacji. Zatwierdź przyciskiem "ROZPOCZNIJ RYWALIZACJĘ"
  3 4 5
 4. Gotowe! Teraz zaproś swoich znajomych bądź członków rodziny do rywalizacji. 
  6 7
 5. W zakładce "Moje rywalizacje" masz wgląd do wszystkich pojedynków sportowych, w których bierzesz udział.
  8
 6. Teraz możesz konkurować z innymi w sieci, bacznie obserwując poczynania swoich rywali. Walcz o żółtą koszulkę lidera! Ze sportowymi pozdrowieniami!
  9 10

Pytania? Sugestie?

Jeżeli masz problem bądź chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami - daj znać pozostawiając komentarz.