jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Co to właściwie ten Boomerang?

naglowek boomerang1

Jeżeli masz już konto na Facebooku bądź Instagramie i chciałbyś zmienić zwyczajne zdjęcia na zabawne mini historie i śmieszne "selfiki" to Boomerang jest właśnie dla Ciebie. Jest to nowa aplikcja mobilna, która umożliwia wykonywanie serii zdjęć a następnie łączy je w mini filmiki, które odtwarzane są najpierw do przodu, później do tyłu. Jeżeli jesteś ciekawy jak to działa to zapraszamy do zapoznania się z dzisiejszym artykułem.

 

JAK ZAINSTALOWAĆ APLIKACJĘ? 

 1. Na liście naszych zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę "Sklep Play".
  1
 2. Po uruchomieniu się sklepu play ukaże się pasek wyszukiwania (u góry strony), w którym wpisujemy nazwę aplikacji Boomerang. Po wybraniu aplikacji, która nas interesuje kliknij "Zainstaluj". Po ukończeniu instalacji otwieramy narzędzie Boomerang.
  2 3
  8

 3. Po zainstalowaniu aplikacji zostaniesz poproszony o udzielenie zezwolenia na dostęp do zdjęć i multimediów na Twoim telefonie oraz zezwolenia na robienie zdjęć i nagrywanie filmów.
  6 7
  4 5
 4. Gotowe! Aplikacja Boomerang zainstalowana. Teraz możesz za pomocą jednego przycisku robić zdjęcia i łączyć je w krótki filmik. 
  8 9

JAK TO DZIAŁA? 

Po kliknięciu przycisku aparatu, nastąpi bardzo szybka seria zdjęć a następnie zapętlona animacja. Wowczas możesz ją zapisać w pamięci swojego urządzenia bądź udostępnić na Instagramie lub Facebooku. Napewno zaciekawisz tym swoich znajomych a używając dodatkowo hasztagów (#) zyskasz nowych obserwujących. 

 

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.boomerang&hl=pl

Pytania?

Jeżeli masz jakieś wątpliwości, problem w zrobieniu idealnej animacji lub chcesz się podzielić z Nami swoimi filmikami - pozostaw komentarz korzystając z poniższego pola lub komentuj na Facebooku.