jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo korzystać z Messengera bez konta na Facebooku?

naglowek messenger

Korzystanie z konta Messenger bez konieczności zakładania profilu na Facebooku? Nie ma problemu. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się jak łatwo kontaktować się ze swoimi znajomymi, logując się do komunikatora jedynie za pomocą samego numeru telefonu. Postępuj zgodnie z instrukcją krok po kroku a zobaczysz jakie to proste. 

 

 1. Na liście naszych zainstalowanych aplikacji wyszukaj "Messenger". Następnie na ekranie powitalnym wybierz opcję "Nie mam konta na Facebooku" i kliknij "Kontynuuj".
  1 2
 2. Podaj swój numer telefonu, za pomocą którego będziesz logował się do Messengera. Następnie wpisz swoje imię oraz nazwisko. Pamiętaj, że będą to dane jakie wyświetlą się Twoim znajomym. 
  3 111
 3. Aby być łatwiej rozpoznawalnym, dodaj swoje zdjęcie. Możesz także zsynchronizować swoje kontakty badź pominąć ten krok i zrobić to później. 
  6 7
 4. Gotowe! Korzystasz aplikacji Messenger. Możesz także używać komunikatora do czytania wiadomości SMS. 
  8 9
 5. Teraz możesz dodać kontakty, klikając na ikonę ikona 1 i wybierając jeden z poniższych sposobów - za pomocą numeru telefonu bądź synchronizując kontakty z tymi, które mamy w książce adresowej.  
  10 11
  12 213

Jeżeli jesteś użytkownikiem Facebooka, pamiętaj, że chcąc logować się do Messengera za pomocą numeru telefonu, musisz najpierw wylogować się z komunikatora. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Jak łatwo wylogować się z aplikacji Messenger na telefonie z android?

Pytania? Sugestie?

Jeżeli masz problem bądź chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami - daj nam znać pozostawiając komentarz w poniższym polu.