jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo kupić bilet on-line do wrocławskiego Afrykarium?

naglowek afrykarium2

Afrykarium to unikatowy na skalę światową kompleks, przedstawiający różnorodne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym jednego kontynentu jakim jest Afryka. Ta duża inwestycja mieści się na terenie wrocławskiego Zoo i jest jedną z najpopularniejszych atrakcji stolicy Dolnego Śląska. Jeżeli chciałbyś zobaczyć jedyne takie oceanarium na świecie to już teraz kup bilet przez internet i przyjeżdzaj do Wrocławia! Jak kupić bilet on-line? Sam zobacz jakie to łatwe!

 

 1. Wejdź na stronę internetową http://www.zoo.wroclaw.pl/pl/afrykarium.html i kliknij na przycisk "KUP BILET".
  12
 2. Wybierz konkretny dzień wizyty w Zoo i kliknij na przycisk "KUP BILET".  
  15
 3. Na tym etapie możesz wybrać ilość oraz rodzaj biletu jaki Ciebie interesuje. Może to być bilet normalny, bilet ulgowy (przysługuje m.in. dzieciom od 3-go do 7-go roku życia, młodzieży szkolnej przed ukończeniem 21 lat po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji wydanej przez właściwy organ) lub bilet studencki (dla uczniów szkół wyższych, którzy nie ukończyli 26. roku życia i okażą ważną legitymację studencką). Sprawdź zawartość koszyka. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT, zaznacz okienko „Faktura VAT-Tak”, podaj nr NIP a faktura zostanie wysłana na adres mailowy wskazany przez Ciebie w zamówieniu.
  45
 4. Kup bez zakładania konta! Wypełnij formularz zamówienia, w którym należy wpisać: imię, nazwisko Kupującego, adres e-mail (na który zostanie wysłany bilet), numer telefonu, adres, NIP ( jeśli chcesz otrzymać fakturę). Kliknij przycisk "Zapisz".
  16
  6
  7
 5. Przejdziesz do podsumowania swojej rezerwacji. Jeżeli wszystko się zgadza ( termin, dane kupującego oraz wartość zamówienia), potwierdź , że zapoznałeś się z regulaminem i akceptujesz jego warunki a następnie kliknij "Kupuję". 
  8
 6. Czas na zapłatę. Wybierz metodę płatności. Może to być przelew on-line czy też  karta kredytowa. Zostaniesz przekierowany na stronę  banku. Na swojego maila otrzymasz potwierdzenie płatności. Opłaty za bilety należy dokonać w ciągu jednej godziny od momentu złożenia zamówienia. 
  9
  10
 7. Na swoją skrzynkę mailową otrzmasz wiadomość potwierdzajacą złożenie zamówienia. W przeciągu jednej godziny od dokonania płatności, zostaną Tobie przekazane drogą elektroniczną bilety (e-mail z załączonym plikiem PDF), które należy wydrukować. Jeżeli do tego czasu nie uregulujesz płatności Twoje zamówienie zostanie poprostu anulowane. 

Więcej

http://www.zoo.wroclaw.pl/pl/afrykarium.html

Pytania?

Masz problem za zakupem biletu? Daj nam znać :)