jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo kupić bilet on-line do wrocławskiego Afrykarium?

naglowek afrykarium2

Afrykarium to unikatowy na skalę światową kompleks, przedstawiający różnorodne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym jednego kontynentu jakim jest Afryka. Ta duża inwestycja mieści się na terenie wrocławskiego Zoo i jest jedną z najpopularniejszych atrakcji stolicy Dolnego Śląska. Jeżeli chciałbyś zobaczyć jedyne takie oceanarium na świecie to już teraz kup bilet przez internet i przyjeżdzaj do Wrocławia! Jak kupić bilet on-line? Sam zobacz jakie to łatwe!

Add a comment

Czytaj więcej...

Jak łatwo powiększyć tekst w internecie?

naglowek internet zoom

Wzrok już nie ten co kiedyś? Mrużysz oczy aby przeczytać interesujący artykuł ? Koniec z małymi literkami! Mamy na to sposób. Pokażemy Ci jak łatwo powiększyć tekst w internecie. 

Add a comment

Czytaj więcej...

Jak łatwo zablokować reklamy w przeglądarce Google Chrome?

naglowek blokowanie reklam 1

Przeszkadzają Ci notorycznie pojawiające się reklamy w internecie? Spowolniają wczytywanie się stron internetowych? Poniżej prosty sposób jak można je skutecznie zablokować w jednej z popularnych przeglądarek internetowych jaką jest Google Chrome. 

Add a comment

Czytaj więcej...

Jak łatwo ustawić stopkę w wiadomościach poczty Gmail?

0000

Nie ma recepty na idealną stopkę e-mail. Wszystko zależy od zajmowanego stanowiska, branży, odbiorców Twoich wiadomości oraz zainteresowań. Jeżeli chcesz stworzyć podpis w wiadomościach poczty Gmail ale nie wiesz jak się do tego zabrać to dobrze trafiłeś. Pokażemy Ci jak łatwo ustawić stopkę. 

Add a comment

Czytaj więcej...

Jak łatwo ustawić stronę startową w google Chrome?

chrome setup page 7

Ustawienie strony startowej, która jest domyślnie otwierana po włączeniu przeglądarki Chrome dostarczanej przez firmę Google jest bardzo łatwe. Do dzieła!

Add a comment

Czytaj więcej...