jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo kupić bilet on-line na zwiedzanie tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie?

naglowek palac

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych atrakcji turystycznych Stolicy. Warto więc wjechać na taras widokowy i podziwiać panoramę miasta z 30-tego piętra. Co ważne nie musisz stać w długich kolejkach do kas biletowych ( zwłaszcza w sezonie urlopowym czy w weekendy). Już teraz bez wychodzenia z domu możesz kupić bilety przez internet, które są ważne przez 12 miesięcy od daty zakupu co oznacza, że możesz odwiedzić taras widokowy dowolnego dnia w ciągu roku. Sam zobacz jak łatwo kupić bilet on-line.

 

 1. Wejdź na stronę internetową http://www.pkin.pl/strefa-turysty-taras-widokowy i kliknij na przycisk "BILETY ON-LINE". 
  1
 2. Na tym etapie możesz wybrać rodzaj biletu jaki Ciebie interesuje. Może to być bilet normalny, bilet ulgowy ( przysługuje m.in. dzieciom powyżej 3-go roku życia, młodzieży szkolnej i studentom do 26 roku życia po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji wydanej przez właściwy organ), bilet grupowy szkolny ( grupa uczniów powyżj 10 osób) i grupowy normalny. Ilość biletów wybierasz klikając na ikonę plusa. Po zatwierdzeniu przejdź do kasy. 
  2
 3. Aby dokończyć zakupy musisz podać swoje dane czyli imię, nazwisko, miejscowość oraz adres e-mail, na który otrzymasz potwierdzenie zakupu oraz bilety. Zatwierdź regulamin i przejdź do płatności. 
  3
 4. Wybierz metodę płatności. Może to być zwykły przelew, karta kredytowa czy przelewy on-line. Zostaniesz przekierowany na stronę  banku. Na swojego maila otrzymasz potwierdzenie płatności. 
  4
 5. Po otrzymaniu płatności Twoje zamówienie zostanie zerealizowane a Ty dostaniesz elektroniczny bilet na swoja skrzynkę mailową. Bilet możesz wydrukować w domu i zabrać ze sobą lub zapisać go w swoim telefonie. 
  5

Więcej

http://www.pkin.pl/

Pytania?

Masz problem z zakupem biletu? Daj nam znać pomożemy!