jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo kupić bilet on-line na zwiedzanie tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie?

naglowek palac

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych atrakcji turystycznych Stolicy. Warto więc wjechać na taras widokowy i podziwiać panoramę miasta z 30-tego piętra. Co ważne nie musisz stać w długich kolejkach do kas biletowych ( zwłaszcza w sezonie urlopowym czy w weekendy). Już teraz bez wychodzenia z domu możesz kupić bilety przez internet, które są ważne przez 12 miesięcy od daty zakupu co oznacza, że możesz odwiedzić taras widokowy dowolnego dnia w ciągu roku. Sam zobacz jak łatwo kupić bilet on-line.

Add a comment

Czytaj więcej...

Jak łatwo zrobić słoneczko za pomocą klawiatury?

naglowek slonce 2

Twoim najlepszym przyjacielem jest koc i kubek gorącej herbaty? Myślisz już o wakacjach i planujesz swój urlop? W te pochmurne i mroźne dni wysyłamy trochę ciepła ☼ ☼ Również i Ty możesz przesłać najbliższej osobie trochę słońca. Zobacz jakie to łatwe.

Add a comment

Czytaj więcej...

Jak łatwo zrobić serduszko na klawiaturze?

love heart hand romantic

Jesteś zakochany? Nie wiesz jak w prosty sposób okazać swoje uczucia? Dobrze trafiłeś! Pokażemy Ci jak łatwo zrobić serduszko przy użyciu klawiatury, które możesz szybko wysłać np. drogą mailową czy poprzez skype swojej drugiej połówce.

Add a comment

Czytaj więcej...

Jak łatwo zrobić nutki za pomocą klawiatury?

naglowek facebook nuty

Lubisz robić różne znaki graficzne za pomocą klawiatruy? Dobrze trafiłeś. Umiejętność tworzenia znaków za pomocą klawiatury napewno zaoszczędzi Ci sporo czasu szukając ich w tabelkach. Jestem pewna, że tworzenie nutek wyjdzie Ci śpiewająco. Zaczynamy!

Add a comment

Czytaj więcej...