jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo usunąć znajomego Facebooka?

naglowek fb usunznajomego

Jeżeli w gronie Twoich znajomych jest osoba, która notorycznie spamuje Twoją facebookową ścianę, zamieszczając nieistotne posty bądź ma poglądy, z którymi się nie zgadzasz (obraża uczucia Twoje lub innych znajomych pod Twoimi postami), możesz takiego znajomego usunąć z Facebooka. Jak to zrobić? Poniżej znajdziesz wskazówki.

 1. Zaloguj się do swojego konta na Facebooku.
  1 1
 2. W kolumnie po lewej stronie kliknij opcję "Lista znajomych" a następnie wybierz kategorie "Zobacz wszystkich znajomych". Tutaj, będziesz mieć możliwość przeglądnięcia wszystkich znajomych i wszystkich grup do, których należysz.
  5

 3. Znajdź znajomego, którego chcesz usunąć z listy. ( Pamiętaj, że Ty również zostaniesz usunięty z grona znajomych danej osoby).

 4. Zaraz obok imienia i nazwiska Twojego znajomego, ustaw kursor na opcji "Znajomi" a następnie wybierz "Usuń z grona znajomych". Możesz także przejść do profilu tej osoby - w górnej części jej profilu stań kursorem na opcję "Znajomi" i usuń ją . Nie zostanie ona o tym powiadomiona. Jeśli nie chcesz, aby ktoś oglądał Twój profil, dodawał Cię do znajomych lub wysyłał Ci wiadomości, możesz także zablokować tę osobę. Gotowe!

  3
  4

Pamiętaj, że usunięci znajomi nadal będą mogli czytać Twoje komentarze, w przypadku wypowiedzi pod postami waszych wspólnych znajomych. Ty także będziesz widzieć komentarze usuniętej osoby.

Więcej

Jak usunąć kogoś z grona znajomych- Centrum Pomocy Facebook

 https://tipy.interia.pl/artykul_8234,jak-usunac-kogos-ze-znajomych-na-facebooku.html

Pytania?

Jeżeli nadal nie możesz sobie poradzić z usunięciem kogoś z grona znajomych na Facebooku, napisz do nas, korzystając z poniższego pola. Chętnie pomożemy!