jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo zmienić hasło na Facebooku?

naglowek fc haslo

Jedną z rzeczy, którą należy zrobić aby zapewnić sobie bezpieczeństwo na Facebooku jest zmiana swojego hasła. Hasło musi być trudne do zgadnięcia i powinno być inne niż te za pomocą których logujesz się do innych kont, np. kont bankowych czy też skrzynki mailowej. Dzięki dzisiejszemu artykułowi dowiesz się jak łatwo to zrobić i tym samym ochronić swoje dane aby nie wpadły w niepowołane ręce.

 

 1. Zaloguj się do swojego konta na Facebooku. Następnie kliknij ikonę ikona znajdującą się w prawym, górnym rogu strony i wybierz opcję "Ustawienia".
  haslo fb 1
 2. Otworzy się strona z ogólnymi ustawieniami konta. W kolumnie po lewej stronie wybierz opcję "Bezpieczeństwo i logowanie". 
  haslo fb 2
 3. Przy pozycji "Zmień hasło" kliknij opcję "Edytuj". Wpisz swoje obecne hasło a następnie nowe i potwierdź je. Pamiętaj, że musi się ono składać z przynajmniej 6 znaków. Spróbuj użyć kombinacji liter, cyfr i znaków interpunkcyjnych. Po wprowadzeniu zmian kliknij przyciśk "Zapisz". Gotowe! Na koniec zapamiętaj jedną zasadę - nigdy nie udostępniaj innym swojego hasła!
  haslo fb 3
  haslo fb 4

Pytania, Sugestie ?

Jeśli nadal masz problem ze zmianą hasła -daj nam znać. Pozostaw komentarz korzystając z poniższego pola! Dziękujemy