jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo zablokować grę lub aplikację na portalu społecznościowym Facebook?

naglowek fb gry 

Ogromną popularnością na Facebooku cieszą się różnego rodzaju gry i aplikacje powiązane z sewisem. Jeżeli należysz do osób, które masowo otrzymują powiadomienia z zaproszeniami od znajomych i nie masz ochoty na wspólną zabawę, ten artykuł napewno wzbudzi Twoje zainteresowanie. Postępuj zgodnie z instrukcją krok po kroku a dowiesz się jak łatwo zablokować grę/aplikację na portalu społecznościowym Facebook.

Pamiętaj, jeżeli zablokujesz aplikację, nie będzie miała ona dostępu do informacji o Tobie ani możliwości wysyłania do Ciebie zaproszeń.

 1. Zaloguj się do swojego konta na Facebook.
  1
 2. Po zalogowaniu się do portalu, kliknij ikonę 2 znajdującą się w górnym, prawym rogu ekranu i wybierz opcję "Ustawienia".
  3
 3. W kolumnie po lewej stronie kliknij opcję "Blokowanie"
  4
 4. Pojawi się panel "Zarządzaj blokowaniem". W polu "Blokuj zaproszenia z aplikacji" możesz wpisać imię oraz nazwisko osób, od których nagminnie otrzymujemy zaproszenia do gier. Po zablokowaniu zaproszeń od wybranej osoby, będą one w przyszłości automatycznie ignorowane. Możesz także zablokować konkretną aplikację lub grę, wpisując jej nazwę w polu "Blokuj aplikacje".
  01

Jeżeli otrzymałeś przed momentem niechciane zaproszenie do gry, możesz ją zablokować.

 1. Przejdź do CENTRUM APLIKACJI. Wejdź w opcję "Aktywność" a następnie w zakładkę "Zaproszenia". Jeżeli chcesz zablokować/usunąć grę kliknij symbol 7
  6
 2. Kliknij "Zablokować aplikację.." a następnie "Potwierdź"
  8
  9
 3. Gotowe! Zablokowana aplikacja nie będzie już wysyłać do Ciebie zaproszeń.
  10
  11

Pytania? Sugestie?

Daj nam znać. Pozostaw komentarz korzystając z poniższego pola.