jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Blokady na Facebooku - jak długo to wszystko trwa?

naglowek fb blokady

Czy Ty również masz problemy z Facebookiem lub Messengerem? Masz zablokowany dostęp do wysyłania wiadomości, oznaczania i dodawania zdjęć? A może zablokowano Tobie możliwość wysyłania zaproszeń do grona znajomych? Dziś postaramy się odpowiedzieć na kilka pytań, które zaprzątają Wam głowę. Zapraszamy!

Add a comment

Czytaj więcej...

Jak łatwo wybrać zaufane kontakty aby uzyskać pomoc w przypadku utraty dostępu do konta na Facebooku?

naglowek1

W przypadku utraty dostępu do konta możesz wybrać znajomych, którzy będą Twoimi zaufanymi kontaktami oraz pomogą Ci odzyskać dostęp do konta. Znajomi, których wybierzesz, będą mogli wysłać Ci kod resetowania ze specjalnym adresem URL. Jak to zrobić? O tym w dzisiejszym artykule! Zapaszamy. 

Add a comment

Czytaj więcej...

Czym jest Centrum Reagowania Kryzysowego na Facebooku?

naglowek centrum kryzysowe

Pewnie niejednokrotnie zwróciłeś uwagę na informacje o aktualnych sytuacjach kryzysowych zarówno w Polsce jak i na świecie. Twoi znajomi oznaczają siebie jako osoby bezpieczne co powoduje udostępnienie posta, którego widzisz w powiadomieniach na Facebooku. Co to są raporty bezpieczeństwa i po co użytkownicy je uaktualniają na Facebooku? O tym w dzisiejszym artykule. Zapraszamy!

Add a comment

Czytaj więcej...

Jak łatwo kupić przedmiot w Marketplace na Facebooku?

marketplaceMarketplace już w Polsce! To nowa funkcja na Facebooku, dzięki której można kupować i sprzedawać różne produkty. Do tej pory z funkcji ogłoszeń mogli korzystać tylko członkowie różnych grup kupna-sprzedaży, które cieszyły się dużą popularnością. Facebook Marketplace różni się od takich serwisów jak OLX czy Allegro sposobem rozliczania. Tutaj nie prowadzi się płatności i dostawy a kupujący kontaktuje się bezpośrednio ze sprzedającym. Jeżeli chciałbyś zrobić zakupy korzystając z platformy na Facebooku to dzisiejszy artykuł jest właśnie dla Ciebie. Sam zobaczysz jakie to łatwe! 

Add a comment

Czytaj więcej...

Messenger bez tajemnic!

naglowek messenger informacje1

Aplikacja Messenger umożliwia kontakt ze znajomymi, rodziną czy też przyjaciółmi. Działa jak przesyłanie SMS-ów, ale nie trzeba płacić za każdą wiadomość (wykorzystuje transmisję danych w abonamencie). Aplikacja pozwala na kontakt nie tylko ze znajomymi z Facebooka ale także z osobami ze swojej książki adresowej poprzez dodanie numeru telefonu. W związku z tym, że Messenger cieszy się dużą popularnością a nowych użytkowników wciąż przybywa, postanowilismy zebrać kilka podstawowych i przydatnych informacji, które być może sprawią, że od tej pory korzystanie z aplikacji będzie jasne i przejrzyste. Zapraszamy do lektury!

Add a comment

Czytaj więcej...