jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo stworzyć własne emotikony z Bitmoji na Snapchacie?

nagloek btmoji snapchat1

Zainstalowałeś już aplikację Bitmoji na swoim telefonie z Android? Jeżeli nie, możesz to zrobić po lekturze naszego artykułu: Jak łatwo stworzyć własne emotikony za pomocą aplikacji Bitmoji na telefonie z Android? A jeżeli tworzysz już swoje oryginalne emotikony i korzystasz ze Snapchata (jeśli nie kliknij w LINK) to dzisiejszy artykuł skierowany jest właśnie do Ciebie. Zapraszamy do poniższej instrukcji krok po kroku a dowiesz się jak zaprojektować własne emoji oparte na Twoim wyglądzie w formie rysnkowej i wykorzystywać je wysyłając snapy na Snapchacie.

 

 1. Uruchom aplikację Bitmoji na swoim telefonie. Zaloguj się przez Snapchata. Następnie utwórz Bitmoji aby móc podłączyć do konta na Snapchacie.
  1 2
 2. Wskaż czy jesteś kobietą czy mężczyzną a następnie stwórz swojego awatara, czyli wirtualny obraz samego siebie. Będziesz mógł wybrać kształt twarzy, kolor włosów, kolor oczu, zarost, a także domyślny strój, jaki Twoja postać będzie nosić. Zatwierdź klikając na ikonę znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu ( na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). 
  3 4

 3. Połącz Bitmoji ze Snapchatem, klikając na przycisk "Zgoda-połącz". Gotowe! Możesz zacząć używać swojego Bitmoji jako naklejki w Snapach. 
  5 6
 4. Zrób zdjęcie korzystając ze Snapchata i kliknij w ikonę naklejki 12 aby móc dodać swoje emoji. Nastpnie kliknij w ikonę uśmiechniętej buzi 10 i wybierz własną emotikonę, która wyraża różne emocje za pomocą Twojego awatara. Po wybraniu możesz ją wstawić jako naklejkę do swojego Snapa ( zdjęcia). Na koniec wybierz przycisk "Wyslij"
  11 9
  8 7 

Pytania?

Jeżeli nadal masz problem z wysyłaniem emotikonek na Snapchacie, napisz do nas pozostawiając komentarz w poniższym polu. Z chęcią Tobie pomożemy!