jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo udostępnić lokalizację na Snapchacie?

naglowek snapmap

Snapchat pozwala na udostępnianie swojej lokalizacji przy użyciu funkcji Snap Map. Ty i Twoi znajomi możecie dzielić się ze sobą swoimi miejscami i w ten sposób zobaczyć, co się dzieje wokół Was! Po przeczytaniu artykułu sam zobaczysz jakie to łatwe. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Add a comment

Czytaj więcej...

Jak łatwo stworzyć własne emotikony z Bitmoji na Snapchacie?

nagloek btmoji snapchat1

Zainstalowałeś już aplikację Bitmoji na swoim telefonie z Android? Jeżeli nie, możesz to zrobić po lekturze naszego artykułu: Jak łatwo stworzyć własne emotikony za pomocą aplikacji Bitmoji na telefonie z Android? A jeżeli tworzysz już swoje oryginalne emotikony i korzystasz ze Snapchata (jeśli nie kliknij w LINK) to dzisiejszy artykuł skierowany jest właśnie do Ciebie. Zapraszamy do poniższej instrukcji krok po kroku a dowiesz się jak zaprojektować własne emoji oparte na Twoim wyglądzie w formie rysnkowej i wykorzystywać je wysyłając snapy na Snapchacie.

Add a comment

Czytaj więcej...

Jak łatwo zainstalować aplikację Snapchat na iPhone?

naglowek snapchat

Kilkusekundowe filmiki i zdjęcia, które są widoczne przez chwilę a potem znikają? To właśnie Snapchat. Jeżeli jeszcze nie korzystasz z tej aplikacji to dobrze trafiłeś. Pokażemy Ci jak łatwo ją zainstalować na iPhone. 

Add a comment

Czytaj więcej...

Jak łatwo zainstalować aplikację Snapchat na telefonie z Android?

naglowek snapchat

Każda chwila jest ulotna. Kilkusekundowe filmiki i zdjęcia, które są widoczne przez chwilę a potem znikają? To właśnie Snapchat. Jeżeli jeszcze nie korzystasz z tej aplikacji to dobrze trafiłeś. Pokażemy Ci jak łatwo ją zainstalować na telefonie z Android. 

Add a comment

Czytaj więcej...