jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Blokady na Facebooku - jak długo to wszystko trwa?

naglowek fb blokady

Czy Ty również masz problemy z Facebookiem lub Messengerem? Masz zablokowany dostęp do wysyłania wiadomości, oznaczania i dodawania zdjęć? A może zablokowano Tobie możliwość wysyłania zaproszeń do grona znajomych? Dziś postaramy się odpowiedzieć na kilka pytań, które zaprzątają Wam głowę. Zapraszamy!

Add a comment

Czytaj więcej...

Jak łatwo wybrać zaufane kontakty aby uzyskać pomoc w przypadku utraty dostępu do konta na Facebooku?

naglowek1

W przypadku utraty dostępu do konta możesz wybrać znajomych, którzy będą Twoimi zaufanymi kontaktami oraz pomogą Ci odzyskać dostęp do konta. Znajomi, których wybierzesz, będą mogli wysłać Ci kod resetowania ze specjalnym adresem URL. Jak to zrobić? O tym w dzisiejszym artykule! Zapaszamy. 

Add a comment

Czytaj więcej...

Co to jest właściwie ten Instagram?

naglowek instagram

Instagram jest to aplikacja, za pomocą której wrzucamy zdjęcia na utworzone przez nas konto lub obserwujemy forografie i filmiki innych użytkowników. Jeżeli jeszcze nie zainstalowałeś aplikacji na swoim telefonie, możesz łatwo to zrobić po przeczytanu artykułu "Jak łatwo zainstalować Instagram na telefonie z Android". A jeżeli masz już założone konto ale nie wiesz jak korzystać z serwisu społecznościowego to zapraszamy do lektury!

Add a comment

Czytaj więcej...

Jak łatwo kupić przedmiot w Marketplace na Facebooku?

marketplaceMarketplace już w Polsce! To nowa funkcja na Facebooku, dzięki której można kupować i sprzedawać różne produkty. Do tej pory z funkcji ogłoszeń mogli korzystać tylko członkowie różnych grup kupna-sprzedaży, które cieszyły się dużą popularnością. Facebook Marketplace różni się od takich serwisów jak OLX czy Allegro sposobem rozliczania. Tutaj nie prowadzi się płatności i dostawy a kupujący kontaktuje się bezpośrednio ze sprzedającym. Jeżeli chciałbyś zrobić zakupy korzystając z platformy na Facebooku to dzisiejszy artykuł jest właśnie dla Ciebie. Sam zobaczysz jakie to łatwe! 

Add a comment

Czytaj więcej...

Uwaga! Od 13 listopada br. nowa Centralna Ewidecja Pojazdów i zmiany w przeglądach samochodów!

naglowek cepik

Każdy kierowca wie, że jego samochód musi przechodzić okresowo przegląd techniczny. Jeżeli jesteś ciekawy jakie zmiany czekają Ciebie w trakcie wizyty w stacji diagnostycznej i czego możesz dowiedzieć się z Centralnej Ewidencji Pojazdów to zapraszamy o lektury dzisiejszego artykułu. 

Add a comment

Czytaj więcej...