jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo kupić bilet on-line do wrocławskiego Hydropolis?

naglowek hydropolis

Stolica Dolnego Śląska przyciąga turystów jeszcze jedną atrakcją jaką jest nowowczesne centrum Hydropolis. Wystawa mieści się we wnętrzu byłego zbiornika na czystą wodę i jest jedynym obiektem w Polsce, ukazującym wodę z różnych perspektyw. A to wszystko dzięki technologii multimedialnej, ekranom dotykowym oraz interaktywnym instalacjom. Jeżeli jeszcze nie odwiedziłeś Hydropolis to już teraz kup bilet on-line i przyjeżdżaj do Wrocławia. Jak kupić bilet przez internet? Sam zobacz jakie to łatwe. 

 

 1. Wejdź na stronę internetową http://hydropolis.pl/ i kliknij na przycisk "Bilety".
  1
 2. Zdecyduj czy chcesz kupić bilet indywidualny czy też grupowy. 
  2
 3. Wybierz dzień oraz godzinę zwiedzania. Zwróć uwagę na liczby w nawiasach przy godzinach wejścia. Oznaczają one ilość wolnych biletów pozostających w puli. Kliknij przycisk "Dalej".
  3
 4. Na tym etapie możesz wybrać ilość oraz rodzaj biletu jaki Ciebie interesuje. Może to być np. bilet normalny, ulgowy (za okazaniem dokumentów uprawniających do zniżki), rodzinny (2 osoby dorosłe + maksymalnie 2 dzieci/ 1 osoba dorosła + 3 dzieci do lat 18), grupowy normalny (minimum 10 osób), grupowy ulgowy, bilet dla posiadaczy wrocławskiej Karty Rodzina Plus oraz Karty Dużej Rodziny ( bez względu na liczbę dzieci) czy też bilet dla osób posiadajacych karty miejskie URBANCARD. Następnie kliknij "Dalej". 
  4
  5
 5. Następnie podaj swoje dane osobowe: adres e-mail, imię, nazwisko oraz kraj. Możesz także założyc konto korzystając z formularza rejestracyjnego. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT, zaznacz okienko „Faktura VAT" i podaj nr NIP a faktura zostanie wysłana na adres mailowy wskazany przez Ciebie w zamówieniu. Zapoznaj się z Regulaminem i zaakceptuj jego warunki. Jeżeli zamówienie się zgadza to zaznacz "Kup bilety". 
  6
  7
 6. Czas na zapłatę. Wybierz metodę płatności. Zostaniesz przekierowany na stronę  banku. Na swojego maila otrzymasz potwierdzenie płatności. Opłaty za bilety należy dokonać w ciągu jednej godziny od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym razie zostanie ono anulowane.
  10
 7. Po dokonaniu zapłaty zamówienie uzyskuje status potwierdzonego. Na podany w formularzu adres e-mail przesłany zostanie bilet w formie pdf. Należy go wydrukować i okazać w kasie. Bilet można także zapisać na swoim urządzeniu mobilnym.  

Więcej

http://hydropolis.pl/

Pytania?

Masz problem za zakupem biletu? Daj nam znać :)