jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo zarezerwować parking on-line na lotnisku we Wrocławiu?

naglowek parking lotnisko wro

Teraz możesz bezpiecznie zostawić swoje auto na parkingu nieopodal lotniska, bezpośrednio przy terminalu i bez konieczności dojazdu busem czy też komunikacją miejską. Jeżeli chcesz mieć gwarancje wolnego miejsca parkingowego, już teraz skorzystaj z rezerwacji on-line. Po przylocie z porotem do kraju będziesz mieć swój samochód na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do lektury!

 

 1. Wejdź na stronę internetową http://airport.wroclaw.pl/pasazer/dojazd/parking/ i z listy po lewej stronie wybierz kategorie "Parking długoterminowy". Następnie kliknij na przycisk "Rezerwuj praking on-line".
  12
 2. Wypełnij formularz rezerwacyjny. Określ datę i godzinę wjazdu na parking i wyjazdu z parkingu oraz wybierz rodzaj parkingu, który chcesz zamówić (aby ułatwić wybór skorzystaj z załączonego planu parkingów ). Pojawi się czas parkowania od momentu wjazdu oraz kwota za rezerwację miejsca parkingowego ( w przypadku przekroczenia podanego czasu postoju, zostanie doliczona opłata za parking zgodnie z obowiązującym cennikiem parkingu. Dodatkową opłatę należy uiścić w kasie automatycznej gotówką lub kartą). Jeżeli wszystko się zgadza kliknij przycisk "Przejdź dalej". 
  3
  7
 3. Wprowadź swoje dane osobowe takie jak imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Aby zakończyć proces rezerwacji musisz zaakceptować Regulamin rezerwacji on-line oraz Regulamin parkingu (w przypadku rezerwacji miejsca parkingowego) oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rezerwacji. Przejdź do podsumowania zamówienia. 
  4
 4. Kliknij „przejdź do płatności”. Zostaniesz przekierowany na stronę internetową systemu płatności on-line. Wybierz metodę płatności (może to być przelew elektroniczny lub karta kredytowa).
  5
  6
 5. Po dokonaniu opłaty za rezerwację, na podany przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym adres e-mail, zostanie przesłana wiadomość zawierająca potwierdzenie dokonania rezerwacji w formacie pdf. Potwierdzenie będzie zawierało wygenerowany, unikalny kod QR. Jesteś zobowiązany do wydrukowania potwierdzenia swojej rezerwacji. Możesz także zapisać go na swoim telefonie.
 6. Ważne! Bez dodatkowej opłaty możesz wjechać maksymalnie 24 godziny przed/po rozpoczęciu opłaconego czasu rezerwacji. Zarezerwowany czas postoju będzie naliczany od momentu wjazdu na Parking. 

Pytania?

Masz problem z zarezerwowaniem mijsca parkingowego przy lotnisku? Daj nam znać! Pomożemy!