jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo założyć konto w serwisie SENDIT.PL by móc wygodnie nadawać paczki kurierskie?

naglowek sendit1222

Jeszcze do niedawna wysyłanie paczek za pośrednictwem poczty polskiej było bardzo popularne. Teraz nie musisz już specjalnie wybierać się do placówki pocztowej aby nadać przesyłkę. Z pomocą przychodzi SENDIT czyli platforma wysyłkowa, za pośrednictwem której, łatwo, szybko i wygodnie zamówisz krajowe a także międzynarodowe usługi kurierskie. Chcesz założyć konto i przekonać się sam, że nadawanie przesyłek jest banalnie proste? Przeczytaj do końca nasz artykuł i postępuj zgodnie z zawartymi w nim wskazówkami. Zaczynamy!

 

 1. Uruchom przeglądarkę internetową i wpisz adres https://www.sendit.pl
  1111
  2222
 2. Na głównej stronie serwisu kliknij w ikonę "Utwórz konto". Będziesz mógł zarejestrować się zakładając konto w Sendit.pl lub użyć konta Allegro.pl. My skupimy się na tej pierwszej opcji. W tym celu podaj swój adres e-mail oraz hasło dostępu.  
  1
  2
 3. Aby dokończyć proces rejestracji, zaloguj się do swojej skrzynki mailowej i kliknij w link aktywacyjny. Jeżeli wszystko poszło sprawnie to Twoje  konto będzie aktywne!
  3
  4
  5
 4. Zaloguj się do konta. Następnie w zakładce "Moje konto" przejdź do uzupełnienia swoich głównych danych adresowych. Jest to konieczne aby w przyszłości móc nadać paczkę. Gotowe! Sam widzisz, że proces rejestracyjny trwa dosłownie parę minut a platforma wysyłkowa Sendit jest bardzo intuicyjna. 
  3333
  4444

Już niebawem pokażemy Tobie jak łatwo nadać przesyłkę bez wychodzenia z domu. Zapraszamy!

Więcej

https://www.sendit.pl/

Pytania?

Nadal masz problem z założeniem konta w serwisie Sendit? Napisz do nas korzystając z poniższego pola. Chętnie pomożemy!