jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak łatwo włączyć automatyczną odpowiedź na skrzynce pocztowej Gmail?

naglowek gmail

Wyjeżdżasz na wakacje? Jesteś poza domem bez dostępu do internetu oraz do swojego konta Gmail? Możesz łatwo ustawić wiadomość o nieobecności. Poinformujesz w niej nadawców, że nie możesz od razu odpowiedzieć na ich maile. Jeżeli jesteś ciakwy jak ustawić autoresponder w Gmailu zostań z nami. Zapraszamy do lektury.

Add a comment

Czytaj więcej...

Uwaga! Od 1 października br. zmiany - dzięki CEPiK 2.0 podróż samochodem bez dowodu rejestracyjnego i potwierdzenia posiadania polisy OC!

naglowek cepik 110

Do tej pory za brak dowodu rejestracyjnego kierowcy groził mandat w wysokości 50 zł. Taka sama kara groziła za jazdę bez posiadania przy sobie polisy OC. Dzięki systemowi CEPiK 2.0, podróż samochodem bez dowodu rejestracyjnego i potwierdzenia posiadania polisy OC nie będzie karana mandatem. Oczywiście dowód rejestracyjny nadal jest dokumentem niezbędnym przy załatwianiu formalności m.in. w Stacjach Kontroli Pojazdów, przy sprzedaży auta. Wszystkie dane dotyczące pojazdu, wydanego dokumentu w tym także polisy i badania technicznego gromadzone są w CEPiK-u (Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców). To tam np. policja może sprzwadzić Twoje dane podczas kontroli drogowej. Czego możesz dowiedzieć się z Centralnej Ewidencji Pojazdów? Co to jest CEPiK 2.0? O tym w dzisiejszym artykule.

Add a comment

Czytaj więcej...