jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

W które niedziele sklepy są otwarte, a w które zamknięte?

naglowek handlowa 2

Nie zdążyłeś na wielkie wyprzedaże? Black Friday przeszedł Tobie koło nosa? Jeśli wciąż się zastanawiasz czy w ten weekned sklepy będą otwarte to ta aplikacja na telefon napewno rozwieje Twoje wątpliwości. Aplikacja "Niedziela Handlowa i Święta" zawiera informacje na temat wszystkich dni wolnych od handlu lub z ograniczonym handelem. Warto więc wyposażyć się w ten prosty kalendarz i nie dać się już nigdy zaskoczyć zamkniętymi centrami handlowymi! 

Add a comment

Czytaj więcej...

Zgłoszenie problemu

Ładuję...

Add a comment

Dlaczego jakŁatwo? 

Ponieważ jesteśmy przekonani, że o nowych technologiach da się mówić w przystępny i łatwy sposób! Ponieważ w Internecie jest zarazem mnóstwo jak i bardzo mało rzetelnych informacji na temat codziennych wyzwań, które stawia przed nami rozwój nowoczesnych technologii. Ponieważ nie każdy musi posiadać umiejętności profesjonalnego informatyka aby skonfigurować poprawnie telefon, wykonać praktyczne zadania na komputerze czy też po prostu przeglądać zasoby Internetu bezpieczniej i efektywniej niż do tej pory. 

Dla kogo? 

Dla każdego! Niezależnie od Twojego wieku, narodowości czy wyznania ;)  jakŁatwo.pl powstało z myślą aby pomagać zwykłym użytkownikom mierzyć się z pozornie trudnymi zadaniami, które stawia przed nami bardzo dynamiczny rozwój nowych technologii. JakŁatwo ma za zadanie pomóc właśnie Tobie! jakŁatwo.pl - proste porady technologiczne

Jak korzystać? 

Posiadamy bogatą bazę artykułów-porad stworzonych w odpowiedzi na pojawiające się pytania naszych użytkowników. Jednakże, jeżeli nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swój problem/pytanie, skontaktuj się z nami pozostawiając komentarz w którymś z artykułów lub skorzystaj z opcji kontakt.